Sponzorované odkazy

Co vás nejvíce zajímá

Reklama

Booking.com

Přednostní odkaz

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze  Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze

Představte si opuštěný chrám v deštném pralese, který postupně pohlcuje okolní vegetace. Stromy zarůstají do zdí, liány obepínají bezbranné sochy... A nyní si představte, že právě na takovém místě spokojeně žijí a poletují motýli. Jsou jich stovky a stovky. A jsou to ty nejkrásnější motýlí druhy naší planety! Takové místo nemusíte hledat v džungli Jižní Ameriky či daleké Asie, nýbrž přímo v centru Prahy.


Pozorovat zde budete motýly s rozpětím křídel až 20cm – a to z bezprostřední blízkosti. Žádné bariéry mezi hosty a motýly totiž v Papilonii nenajdete. Mějte proto neustále připravený fotoaparát pro případ, že si nějaký ten „létající drahokam“ vybere pro přistání právě Vaše rameno. A pokud chcete zvýšit šanci, že se tak stane, oblečte si oblečení výrazně žluté barvy.


Vstupte do motýlího domu Papilonia a poznejte úžasný svět exotických motýlů. Zažijete vskutku unikátní setkání, jelikož přítomné okřídlené krasavce byste ve volné přírodě museli hledat až v neprostupných džunglích Filipín, Malajsie, Mexika, Amazonie či Subsaharské Afriky.

Reklama

Letadla - Katalog odkazů

Letadla, helikoptéry, vzducholodě

Přidat odkaz do kategorie Letadla
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z vše
 •  Airbus.com
  Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť
  Airbus.com
  Oficiální stránka výrobce letadel Airbus... více

  Pagerank: 0
  Hlasování: 4
  Detail odkazu
  www.airbus.com


 •  Letadla - Obrázky Google
  Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť
  Letadla - Obrázky Google
  Obrázky letadel od Google... více

  Pagerank: 0
  Hlasování: 4.5
  Detail odkazu
  images.google.cz


 •  Odškodnění za zrušení a zpožděné lety
  Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť
  Odškodnění za zrušení a zpožděné lety
  Dle platné legislativy EU mají zákazníci leteckých společností při zpoždění svého letu právo na finanční kompenzaci aždo výše 600 €. Tuto možnost využívají pouze 2 % zákazníků, přitom až 10 % všech letů je běžně zpožděno. Podmínkou kompenzace je zpoždění příletu o 3 a více hodin z důvodů, které mohla aerolinka ovlivnit. Lze ji nárokovat až 2 roky zpětně. Veškeré podklady, následnou agendu a vyjednávání za zákazníky vyřeší ClaimCloud. Stačí během pár minut vyplnit on-line formulář o svém letu.  Podle dostupných informací má běžně až 10 % všech letů zpoždění. Legislativa EU opravňuje všechny zákazníky leteckých společností (které sídlí v EU nebo všech ostatních, jejichž let v EU začíná), jejichž přílet byl opožděn o 3 a více hodin k finanční kompenzaci od €250 do €600. Navzdory tomu, že se možnost finanční kompenzace vztahuje na více jak 200 aerolinek, využívá ji díky malému povědomí asi 2 % zákazníků aerolinek.  Zákazník může získat €250 – €600  Výše finanční kompenzace se v zásadě pohybuje ve třech skupinách, a to pro lety do vzdálenosti 1500 km až €250, pro lety od 1500-3000 km do výše €400a pro lety nad 3000 km až € 600. Podmínky finanční kompenzace -       letecká společnost má sídlo v EU (všechny lety) -       zahraniční (mimo EU) letecká společnost, jejíž let z EU odlétá -       zpoždění při příletu delší než 3 hodiny -       zpoždění letu bylo z důvodů, které mohla ovlivnit letecká společnost (zpoždění kvůli poruše letadla nebo preventivní technické revizi, zpoždění navazujícího letu) – kompenzace se tedy nevztahuje na zpoždění související se špatným počasím, politickou nestabilitou státu atp.) -       finanční kompenzaci lze nárokovat až 2 roky zpětně Jak lze finanční kompenzaci získat? Zákazník má v zásadě dvě možnosti. Buď si nastuduje související legislativu EU a kompletní podmínky leteckých společností, vytvoří formální žádost s danými parametry a následně vede sám vyjednávání, nebo může využít odbornou službu ClaimCloud, která se této problematice věnuje a všechno potřebné vyřeší za něj. Stačí jen vyplnit on-line formulář o svém letu Pakliže se zákazník rozhodne využít službu ClaimCloud, musí pouze vyplnit jednoduchý on-line formulář (http://claimcloud.cz/narokujte-si-online/), který mu zabere několik málo minut. Následně už pouze čeká na reakci letecké společnosti, nebo odborníků z ClaimCloud, kteří mohou mít doplňující dotazy. Veškerou další agendu už vede ClaimCloud, ten nejprve v databázi letů ověří platnost nároku a následně zahájí vyjednávání. Zákazník platí provizi pouze v případě získání kompenzace V případě, že zákazníkovi je nárok přiznán a finanční částka leteckou společností vyplacena, nárokuje si ClaimCloud 25 % z vymožené částky. Pokud naopak aerolinka z jakýchkoliv důvodů finanční kompenzaci zavrhne, neplatí zákazník vůbec nic. Další informace, on-line formulář pro finanční kompenzaci nebo jakékoliv dotazy ohledně možnosti odškodnění na http://claimcloud.cz. ... více

  Pagerank: 0
  Hlasování: 0
  Detail odkazu
  claimcloud.cz


 •  PLANES.cz
  Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť
  PLANES.cz
  Nejlepší český portál o letadlech... více

  Pagerank: 0
  Hlasování: 4.5
  Detail odkazu
  planes.cz


 •  The Boeing Company
  Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť
  The Boeing Company
  Oficiální stránky výrobce letadel  The Boeing Company... více

  Pagerank: 0
  Hlasování: 5
  Detail odkazu
  www.boeing.com


Počet odkazů

Celkem odkazů: 20228

Přihlášení

Nová registrace

Reklama

Užitečné

Poslední přidané

TOP Cestujme.cz

Nejčastěji navštěvované
Nejlépe hodnocené
Strom kategorií

Hezká dovolená u moře vyžaduje i dobré cestovní pojištění, které Vás podrží.

Navštivte památky České republiky.

Srovnejte nabídky na cestovních pojištění online za 2 minuty.

Počasí


Jízdní řády
Počasí Wunderground
Počasí Meteopress

Reklama

© Paseo s.r.o. 2016, Přidat odkazReklamaKontaktObecné podmínky
Ikonky států z : www.icondrawer.com