Od poloviny května 2018 opět otevřelo muzeum voskových figurín Grévin. V původním stavu ho však můžete vidět pouze na čtyři měsíce. Po chystané krátké rekonstrukci vznikne v Praze nová kulturní atrakce, tentokrát čokoládová. Ale nezmizí ani oblíbené voskové celebrity. Nově přetvořený prostor Baťovy funkcionalistické budovy v Celetné ulici mezi Staroměstským náměstím a Prašnou branou nabídne hned tři nové expozice, které budou mít společného jmenovatele - čokoládu.
V malebném centru jihočeského městečka můžete vidět na vlastní oči dobu středověku i největších panovníků českého království
Otevírací doba: denně 9 – 20h
Kájovská 68, 38101 Český Krumlov
Počátky muzea v Hradci Králové spadají do roku 1880, kdy bylo založeno městské muzeum. Poprvé byly sbírky otevřeny veřejnosti 1. února 1885 v kapli sv. Václava v domě čp. 33 na Žižkově náměstí.