Sponzorované odkazy

Co vás nejvíce zajímá

Reklama

Booking.com

Přednostní odkaz

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze  Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze

Představte si opuštěný chrám v deštném pralese, který postupně pohlcuje okolní vegetace. Stromy zarůstají do zdí, liány obepínají bezbranné sochy... A nyní si představte, že právě na takovém místě spokojeně žijí a poletují motýli. Jsou jich stovky a stovky. A jsou to ty nejkrásnější motýlí druhy naší planety! Takové místo nemusíte hledat v džungli Jižní Ameriky či daleké Asie, nýbrž přímo v centru Prahy.


Pozorovat zde budete motýly s rozpětím křídel až 20cm – a to z bezprostřední blízkosti. Žádné bariéry mezi hosty a motýly totiž v Papilonii nenajdete. Mějte proto neustále připravený fotoaparát pro případ, že si nějaký ten „létající drahokam“ vybere pro přistání právě Vaše rameno. A pokud chcete zvýšit šanci, že se tak stane, oblečte si oblečení výrazně žluté barvy.


Vstupte do motýlího domu Papilonia a poznejte úžasný svět exotických motýlů. Zažijete vskutku unikátní setkání, jelikož přítomné okřídlené krasavce byste ve volné přírodě museli hledat až v neprostupných džunglích Filipín, Malajsie, Mexika, Amazonie či Subsaharské Afriky.

Reklama

Fotoreportáže - Katalog odkazů

Přidat odkaz do kategorie Fotoreportáže
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z vše
 •  Řecko 94
  Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť
  Řecko 94
  Fotogalerie... více

  Pagerank: 0
  Hlasování: 0
  Detail odkazu
  www.razdva.cz


 •  Rogar-Boj o Hedeby
  Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť
  Rogar-Boj o Hedeby
  Midgard o.s. si Vás dovoluje pozvat na již osmý ročník raně středověké bitvy Rogar – letos s podtitulem Boj o Hedeby, která se bude konat v Brdečném nedaleko Neveklova (okres Benešov) ve dnech 16. a 17. srpna 2014. Můžete těšit na více než 300 účinkujících z Čech, Slovenska a Německa. Budete mít možnost zhlédnout dobové ležení válečníků o zhruba 100 stanech, rekonstrukci pohanského obřadiště a vikinského pohřebiště, ozkoušet si zbraně i zbroje válečníků, dozvědět se mnoho zajímavých informací o Vikinzích i Slovanech z informačních tabulí a samozřejmě i od účinkujících, kteří rádi zodpoví Vaše dotazy. Jako hlavní bod programu bude největší raně středověká bitva v Čechách, ve které se střetnou válečníci z dalekého severu i naši slovanští předci. Tradičně jsou pro Vás připraveny komentované prohlídky dobového tábora (s průvodci z řad renomovaných archeologů), turnaje v hodu kopím a v lukostřelbě. Budete si moci vyzkoušet několik vikinských her a zúčastnit se soutěže o hodnotné ceny. Jako novinku jsme pro Vás pro letošní rok připravili turnaj a ukázky starého vikinského bojového sportu s názvem Glima. Dále to budou ukázky boje na volské kůži, Holmgang, který byl na život a na smrt a odsuzovali se jím obžalovaní a řešily spory. V neposlední řadě se můžete těšit na soutěž o nejlíbivější vikingské vousy a nejkrásnější raně středověkou dívku.  Na místě bude samozřejmě historické tržiště s občerstvením a suvenýry, soutěže pro děti a spousta dalšího. Přijďte se podívat, jak žili, válčili i vypadali naši předci. Zde se Vám i Vašim dětem otevře svět starý 1200 let. Více informací a kompletní program naleznete na webových stránkách našeho občanského sdružení pro oživení historie Midgard. www.os-midgard.info ... více

  Pagerank: 0
  Hlasování: 0
  Detail odkazu
  http


 •  Roháče 2002
  Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť
  Roháče 2002
  Fotografie... více

  Pagerank: -1
  Hlasování: 0
  Detail odkazu
  www.xtreme.kvalitne.cz


 •  Rumunské hory
  Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť
  Rumunské hory
  Několik fotografií z pohoří Rodna a z okolí Piatra Fantanele.... více

  Pagerank: 0
  Hlasování: 0
  Detail odkazu
  www.mujweb.cz


 •  Rumunsko 2000
  Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť
  Rumunsko 2000
  Jak jsem se octnul sám ztracen uprostřed divokých rumunských hor, bičován de±těm, bez stanu i vařiče - podrobný deník... více

  Pagerank: -1
  Hlasování: 0
  Detail odkazu
  adam.borec.cz


Počet odkazů

Celkem odkazů: 20228

Přihlášení

Nová registrace

Reklama

Užitečné

Poslední přidané

TOP Cestujme.cz

Nejčastěji navštěvované
Nejlépe hodnocené
Strom kategorií

Hezká dovolená u moře vyžaduje i dobré cestovní pojištění, které Vás podrží.

Navštivte památky České republiky.

Srovnejte nabídky na cestovních pojištění online za 2 minuty.

Počasí


Jízdní řády
Počasí Wunderground
Počasí Meteopress

Reklama

© Paseo s.r.o. 2016, Přidat odkazReklamaKontaktObecné podmínky
Ikonky států z : www.icondrawer.com