Sponzorované odkazy

Co vás nejvíce zajímá

Reklama

Reklama

Co by si žádný gurmán neměl...

Co by si žádný gurmán neměl nechat ujít?

Chcete se nejen dobře najíst, ale i objevit nové chutě, vyzkoušet skutečný gastronomický zážitek a inspirovat se? Mariánské Lázně jsou rájem pro vaše chuťové pohárky!

 

Můžeme s pýchou říct, že máme restaurace, které potěší klasiky i milovníky nového. Pojďte ochutnat to nejlepší z Mariánek.

 

Do lesa nebo historické vily?

Začneme v Kladské 6. V lese najdete restauraci známou po celém Česku, kde mísí francouzské chutě se staročeskou klasikou. Sýry, které vozí z Francie, zvěřinu i ryby. Ve Ville Patriot zase vkládají srdce do každého jídla jako tajnou přísadu. Každé roční období nabízí jiné menu, inspirované probíhající sezónou. Třešničkou na dortu je pak skvělé francouzské víno.

 

Do hotelu? Nebo raději na ryby?

Hotel Esplanade má restauraci, o které se říká “must go”. To mluví za vše. Nefalšovaná česká kuchyně a ten výhled. Zkuste třeba candáta! U ryb zůstaneme i v Rybí Restauraci U Pidly. Kapří burger nebo rybí škvarky? Kdo rád ryby, ten by neměl vynechat!

 

Na gulášovku v chlebu do České hospůdky. Na tatarák a pivo zase do Kozlovny. A jestli chcete udělat dojem, tak Royal Spoon Restaurant! Kouzelný zážitek na závěr? Pak zavítejte do Hvězda Health Spa Hotel!


Publikovno: 2020-06-24
 

Počet odkazů

Celkem odkazů: 20298

Přihlášení

Nová registrace

Reklama

Užitečné

Poslední přidané

Doporučujeme

Nejčastěji navštěvované
Strom kategorií

Hezká dovolená u moře vyžaduje i dobré cestovní pojištění, které Vás podrží.

boty-plážové-zimní-trekové-grisport-outdoor-sandály-loap-obuv-do-vody

Navštivte památky České republiky.

Srovnejte nabídky na cestovních pojištění online za 2 minuty.

V našem katalogu nesmí chybět ubytovací portál MegaUbytko.cz. Najdete zde ubytování v Česku i ubytování na Slovensku. Můžete si u nás vyhledat chaty, chalupy, dřevěnice, penziony, apartmány, ubytovny, kempy i levné ubytování v soukromí. Vyberte a rezervujte si ubytování za výhodné ceny ještě dnes.
Tipy na výlety a noclehy najdete na ubytování Jižní Morava.

Počasí


Jízdní řády
Počasí Wunderground
Počasí Meteopress

Reklama

© Paseo s.r.o. 2016, Přidat odkazReklamaKontaktObecné podmínky
Ikonky států z : www.icondrawer.com