Sponzorované odkazy

Co vás nejvíce zajímá

Reklama

Reklama

Půjčka na dovolenou aneb vyraz...

Půjčka na dovolenou aneb vyrazte poznávat krásy českých měst

Dovolená nemusí být nijak nákladnou záležitostí, zvláště pokud si ji naplánujete v tuzemsku.

Letos jste ještě nikde nebyli a je vám to trochu líto, protože každý jezdí na zahraniční dovolenou. Jistě, nedá se nic dělat, měli jste více výdajů a letní měsíce jsou už pryč. Přesto ještě můžete vyjet někam za podzimním sluncem, trochu se pobavit a poznat pár nových míst. Pomůže vám k tomu drobná půjčka, se kterou můžete vyrazit prakticky hned – a nečekat, až napadne sníh, teploměr se dostane hluboko pod nulu a příjemné procházky přírodou bude třeba odložit zase na další rok.

Podzimní oddech si přeci rozhodně zasloužíte

Dobře promyšlená půjčka na dovolenou pomůže nabrat ztracené síly, pokud víte, kam byste jeli nejraději a chybí jen menší částka, určitě není důvod něco odkládat, třeba i na příští sezonu. Proč si nesbalit kufry hned, když je tu ta možnost? Pokud máte vše dobře spočítáno a víte, že půjčku splatíte z příští výplaty, můžete jet objevovat českou kotlinu s naprosto čistým svědomím. Nakonec, proč se zbytečně omezovat a okrádat se o chvilky strávené s partnerem v klidu a pohodě? Co dnes pro takovou nebankovní půjčku musíte udělat? Je to rychlé a snadné, nebojte – půjde totiž velmi pravděpodobně jen o několik minut strávených u počítače.

·         Doklad o trvalém příjmu. Ze zaměstnání, z podnikání, případně sem lze započítat i penzi.

·         Trvalé bydliště v ČR. Nezáleží na tom, zda jste cizincem nebo přímo českým občanem.

·         Vlastní bankovní konto vedené u některé české banky, samozřejmě kvůli výplatě peněz.

Pak už stačí jediné – žadatel musí být plnoletý, tuto podmínku vyžaduje platná česká legislativa. Stačí už jen vybírat lokalitu, protože peníze mohou být po odeslání žádosti na vašem účtu klidně ještě dnes. Rezervujte si ubytování, zaplaťte cestu, zkrátka cokoliv, co je zrovna potřeba, aby dovolená proběhla opravdu hladce…

Bezúčelová půjčka potěší jistě úplně všechny

Že snad bude poskytovatele půjčky zajímat, na co peníze využijete? Nikoliv, to už dnes opravdu není tématem, naopak – bezúčelový charakter krátkodobých úvěrů je zcela garantován. Pokud by snad některý z poskytovatelů hodlal zjišťovat podobné věci, způsobil by značné zdržení a potenciální klienty velice brzy odradil. Půjčka ihned na účet zabere jen minimum času a formalit, vysvětlování účelu k ní tedy rozhodně nepatří! Nakonec, nebyl by to ještě nepříjemný zásah do soukromí každého žadatele? Kontaktní formulář je přitom v zásadě velmi krátký a stručný.

Půjčit si můžete až patnáct tisíc korun

Nemusí jít jen o skromný jednodenní výlet vlakem do Prahy, užijte si pěkný víkend v některém z historických měst nebo navštivte vyhlášený vinařský region, fantazii se skutečně meze nekladou. Pokud vám bude stačit tisícikoruna, půjde spíš o komorní dovolenou – ale s patnácti tisíci korunami, které jsou zde maximem, se už dá jistě vymyslet mnohem více. To už však záleží na vás, máte zde naprostou svobodu volby! Užijte si volné chvilky tak, jak jste si naplánovali, nikdo je přece nesmí rušit!

A na jak dlouho je možné půjčku sjednat?

Lhůta splatnosti je také důležité téma – takže – jaké období lze dohodnout, bude vám to stačit, abyste všechny peníze splatili včas? Vše si musíte samozřejmě dobře promyslet, ale na splácení budete mít nejméně týden a maximální možná lhůta je pak čtyřtýdenní. To už je jistě dost dlouhá doba na to, abyste dostáli všemu, co stojí v platné smlouvě, že? Samozřejmě, je zde ještě možnost jistého odkladu, a to až o dalších 28 dnů, ale této varianty byste měli využívat jen v krajním případě. Pozor na dluhovou past, půjčujte si jen tolik, kolik jste schopni opravdu bez problémů splatit!


Publikovno: 2019-10-09
 

Počet odkazů

Celkem odkazů: 20298

Přihlášení

Nová registrace

Reklama

Užitečné

Poslední přidané

Doporučujeme

Nejčastěji navštěvované
Strom kategorií

Hezká dovolená u moře vyžaduje i dobré cestovní pojištění, které Vás podrží.

boty-plážové-zimní-trekové-grisport-outdoor-sandály-loap-obuv-do-vody

Navštivte památky České republiky.

Srovnejte nabídky na cestovních pojištění online za 2 minuty.

V našem katalogu nesmí chybět ubytovací portál MegaUbytko.cz. Najdete zde ubytování v Česku i ubytování na Slovensku. Můžete si u nás vyhledat chaty, chalupy, dřevěnice, penziony, apartmány, ubytovny, kempy i levné ubytování v soukromí. Vyberte a rezervujte si ubytování za výhodné ceny ještě dnes.
Tipy na výlety a noclehy najdete na ubytování Jižní Morava.

Počasí


Jízdní řády
Počasí Wunderground
Počasí Meteopress

Reklama

© Paseo s.r.o. 2016, Přidat odkazReklamaKontaktObecné podmínky
Ikonky států z : www.icondrawer.com