Sponzorované odkazy

Co vás nejvíce zajímá

Reklama

Booking.com

Přednostní odkaz

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze  Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze

Představte si opuštěný chrám v deštném pralese, který postupně pohlcuje okolní vegetace. Stromy zarůstají do zdí, liány obepínají bezbranné sochy... A nyní si představte, že právě na takovém místě spokojeně žijí a poletují motýli. Jsou jich stovky a stovky. A jsou to ty nejkrásnější motýlí druhy naší planety! Takové místo nemusíte hledat v džungli Jižní Ameriky či daleké Asie, nýbrž přímo v centru Prahy.


Pozorovat zde budete motýly s rozpětím křídel až 20cm – a to z bezprostřední blízkosti. Žádné bariéry mezi hosty a motýly totiž v Papilonii nenajdete. Mějte proto neustále připravený fotoaparát pro případ, že si nějaký ten „létající drahokam“ vybere pro přistání právě Vaše rameno. A pokud chcete zvýšit šanci, že se tak stane, oblečte si oblečení výrazně žluté barvy.


Vstupte do motýlího domu Papilonia a poznejte úžasný svět exotických motýlů. Zažijete vskutku unikátní setkání, jelikož přítomné okřídlené krasavce byste ve volné přírodě museli hledat až v neprostupných džunglích Filipín, Malajsie, Mexika, Amazonie či Subsaharské Afriky.

Reklama

Hotel Chodov Praha - levné ubytování v Praze 11 - Chodov, Opatov


  Hotel Chodov Praha - levné ubytování v Praze 11 - Chodov, Opatov

  Hotel Chodov nabízí levné ubytování v Praze včetně snídaně od 790,- Kč. Nachází se nedaleko od dálnice D1 v ulici Mírového hnutí 2137/7, 20 minut od centra Prahy. V areálu hotelu Chodov je krytá sportovní hala, fitcentrum, kadeřnictví, kosmetika i restaurace. Parkování automobilů i autobusů je zdarma na parkovišti přímo před hotelem. Zařízení je vhodné jak pro přenocování jednotlivců, rodin i skupin do 60 osob, tak pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování firemních zaměstnanců. Rezervujte si svůj pobyt online na našich internetových stránkách.   Hotel Chodov Praha nabízí ubytování kategoriích: SUPERIOR, STANDARD a BUDGET Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Popis vybavení pokojů v jednotlivých kategoriích na našich stránkách.   Recepce je otevřena denně od 6:45 do 21:00 Check in od 14:00 Check out v 10:00 ve všední dny a v 11:00 o víkendech Snídaně každý den od 07:00  do 10:00 Pobyt se platí při příjezdu na recepci. Přijímáme platby hotově i kartou, v CZK i EUR. Při objednání předem lze zajistit zabezpečené parkoviště za 150 Kč/noc. Domácí zvířata pouze po předchozí domluvě za úklidovou taxu 150 Kč. Další služby v areálu hotelu Chodov.   Mapa okolí hotelu s odkazem na službu Mapy Google Maps: Více o tom, jak nás můžete kontaktovat, kde se hotel Chodov v Praze nachází a jak k nám můžete přijet.   Kolektiv hotelu Chodov se těší na Vaši návštěvu.

  URL : http://www.hotelchodov.cz/
  Pagerank : 0
  Návštěv : 7
  Hlasování :
  5  
  Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť
  Kategorie Domů > Ubytování > Hotely
  Domů > Ubytování > Ubytovny, Hostely

      Nefunkční link ?
 
Odesílatel:
Komentáře:
Kontrolní kód: jedna plus dvě = (slovy)

Počet odkazů

Celkem odkazů: 20228

Přihlášení

Nová registrace

Reklama

Užitečné

Poslední přidané

TOP Cestujme.cz

Nejčastěji navštěvované
Nejlépe hodnocené
Strom kategorií

Hezká dovolená u moře vyžaduje i dobré cestovní pojištění, které Vás podrží.

Navštivte památky České republiky.

Srovnejte nabídky na cestovních pojištění online za 2 minuty.

Počasí


Jízdní řády
Počasí Wunderground
Počasí Meteopress

Reklama

© Paseo s.r.o. 2016, Přidat odkazReklamaKontaktObecné podmínky
Ikonky států z : www.icondrawer.com