Sponzorované odkazy

Co vás nejvíce zajímá

Reklama

Booking.com

Přednostní odkaz

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze  Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze

Představte si opuštěný chrám v deštném pralese, který postupně pohlcuje okolní vegetace. Stromy zarůstají do zdí, liány obepínají bezbranné sochy... A nyní si představte, že právě na takovém místě spokojeně žijí a poletují motýli. Jsou jich stovky a stovky. A jsou to ty nejkrásnější motýlí druhy naší planety! Takové místo nemusíte hledat v džungli Jižní Ameriky či daleké Asie, nýbrž přímo v centru Prahy.


Pozorovat zde budete motýly s rozpětím křídel až 20cm – a to z bezprostřední blízkosti. Žádné bariéry mezi hosty a motýly totiž v Papilonii nenajdete. Mějte proto neustále připravený fotoaparát pro případ, že si nějaký ten „létající drahokam“ vybere pro přistání právě Vaše rameno. A pokud chcete zvýšit šanci, že se tak stane, oblečte si oblečení výrazně žluté barvy.


Vstupte do motýlího domu Papilonia a poznejte úžasný svět exotických motýlů. Zažijete vskutku unikátní setkání, jelikož přítomné okřídlené krasavce byste ve volné přírodě museli hledat až v neprostupných džunglích Filipín, Malajsie, Mexika, Amazonie či Subsaharské Afriky.

Reklama

Exkurze s regionem Pošembeří o.p.s.


  Exkurze s regionem Pošembeří o.p.s.

  Region Pošembeří o.p.s. zve v rámci prováděcího plánu akcí Celostátní sítě pro venkov ve Středočeském kraji na komentované prohlídky provozů přímo od majitelů s ochutnávkou a možností zakoupení výrobků. Odjezd autobusu Exkurse od nádraží v 10.15h, 10.30h Na statku ing. Jana Krále v Břežanech II., 11.30h v Břežanské pálenici, pěší přesun 2km nebo autobusem do Štolmíře po trase Středočeské ovocné stezky, oběd. 14.15h Veřejná pec ve Štolmíři, 14.45h Enviromentální centrum Štolmíř, 15.30h promítání přírodně šetrných "Učíme se filmem", 17.00 h příjezd autobusu na nádraží. Vstup, občerstvení a doprava zdarma. Přihlášky Hana Vrbovcová, 775 798 959,vrbovcova@posemberi.cz

  URL : http://www.cesbrod.cz/item/exkurze-s-regionem-posemberi-o-p-s
  Pagerank : 0
  Návštěv : 0
  Hlasování :
  0  
  Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť
  Kategorie Domů > Turistika > Turistické trasy

      Nefunkční link ?
 
Odesílatel:
Komentáře:
Kontrolní kód: jedna plus dvě = (slovy)

Počet odkazů

Celkem odkazů: 20225

Přihlášení

Nová registrace

Reklama

Užitečné

Poslední přidané

TOP Cestujme.cz

Nejčastěji navštěvované
Nejlépe hodnocené
Strom kategorií

Hezká dovolená u moře vyžaduje i dobré cestovní pojištění, které Vás podrží.

Navštivte památky České republiky.

Srovnejte nabídky na cestovních pojištění online za 2 minuty.

Počasí


Jízdní řády
Počasí Wunderground
Počasí Meteopress

Reklama

© Paseo s.r.o. 2016, Přidat odkazReklamaKontaktObecné podmínky
Ikonky států z : www.icondrawer.com