Sponzorované odkazy

Co vás nejvíce zajímá

Reklama

Booking.com

Reklama

Poznejte slunnou Itálii od A a...

Poznejte slunnou Itálii od A až do Z

Itálie je velkým lákadlem nejenom v létě, ale i v jiných ročních období. Tato překrásná země toho má turistům a cestovatelům hodně co nabídnout. A to především z pohled překrásných pláží, rozmanité přírody a památek. Itálie ukrývá bezpočet historických a novodobých pokladů, jež rozhodně stojí za vidění.

Jestliže se chystáte poznávat tuto rozmanitou zemi, určitě se vám bude hodit několik málo tipů na vybraná místa.

Co navštívit v Itálii?

Jednoduchá otázka, na kterou existuje i jednoduchá odpověď. Zaměřte se na dominanty Itálie. Jako mnohé jiné vás jistě okouzlí město Milán. To je plné starých pamětihodností, ale i moderních objektů. A co navštívit v Milánu? Líbit se vám určitě bude Santa Maria delle Grazia, Hrad Sforzesco či nová budova Unicredit Tower. Oddávat se můžete lahodné gastronomii nebo dáte přednost posezení v malebné kavárně.

Mnohé z vás v Itálii okouzlí i Neapol. V tomto městě se můžete podívat například na Archeologické muzeum, na tržnici Pignasecca, slavné Pompeje, galerii Umberto a na ostrov Procida. Ze všech stran na vás dýchne překrásná atmosféra a temperament místních lidí. Užívat si budete nejenom tamních zvyklostí a tradic, ale také bohatého kulturního programu.

Benátky si nechte na konec

V okamžiku, kdy se budete loučit s půvabnou Itálií, nezapomenutelně ani na návštěvu jednoho z nejslavnějších měst této destinace. Právě před jeho návštěvou se vám hodí průvodce po Benátkách. Slavné gondole na řekách, karneval, Most vzdechů, Lido di Venezia, Bazilika svatého Marka a jiné pamětihodnosti. Tohle všechno budete mít na dosah ruky.

Velkou inspirací před cestou do Itálie se vám určitě stane cestovatelský portál cKlub.cz, který je doslova nabytý informacemi podobného typu. Průvodce, recenze hotelů, inspirace na cesty a především nabídka nezapomenutelných zájezdů do Itálie a dalších míst světa.


Publikováno: 2019-04-26
 

Počet odkazů

Celkem odkazů: 20282

Přihlášení

Nová registrace

Reklama

Užitečné

Poslední přidané

Doporučujeme

Nejčastěji navštěvované
Strom kategorií

Hezká dovolená u moře vyžaduje i dobré cestovní pojištění, které Vás podrží.

boty-plážové-zimní-trekové-grisport-outdoor-sandály-loap-obuv-do-vody

Navštivte památky České republiky.

Srovnejte nabídky na cestovních pojištění online za 2 minuty.

V našem katalogu nesmí chybět ubytovací portál MegaUbytko.cz. Najdete zde ubytování v Česku i ubytování na Slovensku. Můžete si u nás vyhledat chaty, chalupy, dřevěnice, penziony, apartmány, ubytovny, kempy i levné ubytování v soukromí. Vyberte a rezervujte si ubytování za výhodné ceny ještě dnes.
S

Počasí


Jízdní řády
Počasí Wunderground
Počasí Meteopress

Reklama

© Paseo s.r.o. 2016, Přidat odkazReklamaKontaktObecné podmínky
Ikonky států z : www.icondrawer.com