Sponzorované odkazy

Co vás nejvíce zajímá

Reklama

Booking.com

Přednostní odkaz

Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze  Papilonia – unikátní motýlí dům v Praze

Představte si opuštěný chrám v deštném pralese, který postupně pohlcuje okolní vegetace. Stromy zarůstají do zdí, liány obepínají bezbranné sochy... A nyní si představte, že právě na takovém místě spokojeně žijí a poletují motýli. Jsou jich stovky a stovky. A jsou to ty nejkrásnější motýlí druhy naší planety! Takové místo nemusíte hledat v džungli Jižní Ameriky či daleké Asie, nýbrž přímo v centru Prahy.


Pozorovat zde budete motýly s rozpětím křídel až 20cm – a to z bezprostřední blízkosti. Žádné bariéry mezi hosty a motýly totiž v Papilonii nenajdete. Mějte proto neustále připravený fotoaparát pro případ, že si nějaký ten „létající drahokam“ vybere pro přistání právě Vaše rameno. A pokud chcete zvýšit šanci, že se tak stane, oblečte si oblečení výrazně žluté barvy.


Vstupte do motýlího domu Papilonia a poznejte úžasný svět exotických motýlů. Zažijete vskutku unikátní setkání, jelikož přítomné okřídlené krasavce byste ve volné přírodě museli hledat až v neprostupných džunglích Filipín, Malajsie, Mexika, Amazonie či Subsaharské Afriky.

Reklama

Adrenalin - Katalog odkazů

Adrenalin, sport

Přidat odkaz do kategorie Adrenalin
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z vše
 •  Rafting na Salze
  Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť
  Rafting na Salze
  Salza je jedna z nejkrásnější a současně nejvhodnějších řek pro rafting. Organizujeme zájezdy na tuto řeku,šité na míru pro malé skupiny, ale také firmy. Řeka se splouvá na na bezpečných samovylévacích člunech Revo 345 S.B., které jsou mimořádně vhodné, bezpečnější a stabilnější než klasické kánoe. Zajistíme logistiku a veškerou další výbavu. Samozřejmostí je výuka základů pádlování na divoké vodě, škola bezpečnosti a záchrany. Splutí je pod dohledem zkušeného průvodce a každý z účastníků obdrží souhrn fotografií a videí. ... více

  Pagerank: 0
  Hlasování: 0
  Detail odkazu
  http


 •  Rodinný den v Lanovém centru PROUD Praha
  Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť Hodnoť
  Rodinný den v Lanovém centru PROUD Praha
  Lanové centrum PROUD Praha připravuje Rodinné dny. Prožijte aktivně odpoledne s celou rodinou. Zajímavý program bude připraven pro malé i velké. Termín nejbližší akce: 19.6. od 13 do 19 hodin. Nevíte, kam o víkendu s rodinou zamířit? Přijďte k nám a vyberte si ze široké nabídky aktivit. PROGRAM: Pro děti: Aktivní odpoledne plné her a lezení vhodné pro děti od 3 do 10 let. - hry a soutěže o ceny - nízké překážky - tvořivé dílny - trenažérová stěna - vysoké lanové překážky - skoky - dobrodružství Her a soutěží se mohou děti účastnit bez doprovodu rodičů. Při lezení na nízkých překážkách a trenažéru jsou děti jištěny rodiči. Pro dospělé: Přenechte nám starost o Vaše ratolesti a užijte si lezení na překážkách. Vaši spolupráci budeme potřebovat při jištění Vašich dětí na nízkých překážkách, trenažérové stěně a na vysokých překážkách.   Ceník a další podrobnosti naleznete na: http://www.lanovecentrum.cz/cs/praha/program/akce-rodinny-den http://www.facebook.com/event.php?eid=230232043656904 ... více

  Pagerank: 0
  Hlasování: 0
  Detail odkazu
  www.lanovecentrum.cz


Počet odkazů

Celkem odkazů: 20226

Přihlášení

Nová registrace

Reklama

Užitečné

Poslední přidané

TOP Cestujme.cz

Nejčastěji navštěvované
Nejlépe hodnocené
Strom kategorií

Hezká dovolená u moře vyžaduje i dobré cestovní pojištění, které Vás podrží.

Navštivte památky České republiky.

Srovnejte nabídky na cestovních pojištění online za 2 minuty.

Počasí


Jízdní řády
Počasí Wunderground
Počasí Meteopress

Reklama

© Paseo s.r.o. 2016, Přidat odkazReklamaKontaktObecné podmínky
Ikonky států z : www.icondrawer.com